Chrześcijańska Wspólnota Zielonoświątkowa w Kłodzku. Transmisja na żywo w każdy czwartek o godz. 18.00 (6 PM) oraz niedzielę o godz. 10.00 (AM). czasu środkowoeuropejskiego.

Pokój Boży wszystkim zainteresowanym uczestnictwem w niedzielnych nabożeństwach w Zborze ChWZ w Kłodzku.

Uprzejmie informujemy, że z uwagi na zmianę obowiązujących przepisów co do zgromadzeń religijnych, organizacja nabożeństw w niedzielę będzie następująca: 

  • Nabożeństwo niedzielne – godz. 10.00 
  • Nabożeństwo czwartkowe – godz. 18:00

 

Jeśli pragniesz złożyć darowiznę na rzecz służby Chrześcijańskiej Wspólnoty Zielonoświątkowej w Kłodzku, przekaż swój dar na dane:

Chrześcijańska Wspólnota Zielonoświątkowa w Kłodzku; ul. Rodzinna 73-75; 57-300 KŁODZKO

nr konta bankowego: 07 1020 5112 0000 7402 0055 351 ( z dopiskiem :”Darowizna na cele kultu religijnego”)

Zapraszamy do wspólnego budowania naszej wiary w oparciu o Słowo Boże (Biblię). W czwartek – wspólne rozważanie księgi ” Dziejów Apostolskich”. W niedzielę – usługa Braci w tematach dotyczących: Wiary, Nadziei i Miłości oraz prowadzenia przez Ducha Bożego.

Zobacz również transmisje archiwane na naszym kanale youtube :

CHWZ – Kłodzko Transmisje na żywo

Poniżej zapraszamy na relację z  pracy misyjnej, prowadzonej na terenie w Etiopii przez polskich misjonarzy.
Play
Play
Play
Play
Play
Play
Play
Play
Play
Arrow
Arrow
I część -15.12.2018_ Nabożeństwo_Misyjne_ ChWZ Kłodzko – transmisja na żywo - Chrześcijańska TV - 15.12.2018r. odbyła się transmisja na żywo z Domu Modlitwy ChWZ w Kłodzku. Treść transmisji stanowiła relacja pracy misyjnej prowadzonej na terenie w Etiopii przez polskich misjonarzy. Zapraszamy do śledzenia innych transmisji pod adresem www.chwz.dobryzasiew.info
Slider